Доступність посилання

ТОП новини

Харків’янам інтернет допомагає саджати дерева


Громадська соціальна акція «Посади дерево», Харків, 31 жовтня 2011 року
Громадська соціальна акція «Посади дерево», Харків, 31 жовтня 2011 року

Харків – Харків’яни минулого місяця за допомогою інтернету визначали район, який найбільше потребує нових дерев. Одним натиском комп’ютерної мишки мешканці Слобожанщини саджали дерева на електронній мапі районів міста. Завдяки громадській соціальній акції «Посади дерево» в районі, що переміг у електронному голосуванні, висадили чотириста саджанців.

Подвір’я на вулиці Ромена Ролана, 7, – перше на карті організаторів громадської соціальної акції «Посади дерево».

Копали ямки, саджали в них деревця, а потім їх поливали волонтери – звичайні харків’яни, що зареєструвалися на сайті акції.

Сам проект «Посади дерево» розпочався п’ятого жовтня. А до двадцять п’ятого мешканці Слобожанщини голосували в соціальних мережах Facebook, Vkontakte і Twitter, а також на спеціальному веб-ресурсі за район, де хотіли б побачити нові дерева.

За словами Євгена Софонова, представника компанії «Промодо», яка ініцюювала акцію озеленення, майже двадцять тисяч харків’ян долучилося до on-line голосування.

У веб-змаганні переміг Дзерджинський район міста, що набрав майже три тисячі триста голосів, підбив підсумки акції Євген Сафонов.

До того ж, на сайті «Посади дерево» можна було залишити побажання щодо озеленення конкретної вулиці чи подвір’я. Цими вихідними в різних куточках Дзерджинського району хлопці і дівчата висадили чотириста лип, горобин та берез.

На сайті проекту привертає увагу допис Юлії: «Сумно, що озеленення відбувається в одному районі, а в решті куточків міста дерев ой як невистачає, потрібно вирішувати цю проблему», – зауважила форумчанка. Ця громадська акція набула резонансу, оскільки останнім часом у місті cпалахували скандали щодо заходів мерії навколо вирубки дерев у парках та вулицях Харкова.

А тим часом, ініціатори акції «Посади дерево» обіцяють і надалі влаштовувати подібні голосування.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG