Доступність посилання

ТОП новини

МЗС: серед затриманих у Лівії українців немає снайперів


Інформація деяких українських та іноземних ЗМІ щодо того, що серед заарештованих у Лівії українців є снайпери та військові найманці, не відповідає дійсності. Київ веде переговори з новою лівійською владою з вимогою звільнити громадян України, заявив речник МЗС Олександр Дикусаров.

Речник МЗС звернувся до журналістів з проханням коректно висвітлювати проблеми, пов’язані зі звільненням українців. «Є різні припущення у різних ЗМІ, але я мушу до вас (журналістів) звернутися з проханням – будьте обережними при висвітлення цих питань. Ми працюємо над тим, щоб вони (українці) нарешті вже повернулись на Батьківщину. Ці переговори ідуть у достатньо складних умовах. Потрапляння в інформаційний простір неперевіреної інформації, звичайно, може зашкодити переговорному процесові», – сказав він.

Наразі в Лівії під домашнім арештом перебувають 22 українці. З початку їхнього арешту (у вересні цього року) їх регулярно відвідують українські дипломати, оглядають лікарі. Проблем із постачанням питної води і харчів у них немає, каже Дикусаров.
XS
SM
MD
LG