Доступність посилання

ТОП новини

У Казахстані в перестрілці з підозрюваним ісламістом загинули семеро


Сім людей, за останніми даними, загинули в суботу в місті Тараз на півдні Казахстану в протистоянні з озброєним нападником, якого називають радикальним ісламістом.

Як повідомили в генеральній прокуратурі Казахстану, загинули п’ятеро правоохоронців, охоронець крамниці зброї, на яку було вчинено напад, і випадковий відвідувач.

За цим повідомленням, нападник убив двох працівників Комітету національної безпеки, які стежили за ним, напав на крамницю зброї, де вбив охоронця і випадкового відвідувача, потім двох працівників поліції, які переслідували його під час втечі на авті, а коли його врешті затримали, підірвав вибухівку, вбивши з собою ще одного працівника поліції. Крім того, в перестрілках були поранені ще троє правоохоронців.

Особа нападника відома, і він був «прихильником джигаду», мовиться в повідомленні.

Вибухи, пов’язані з ісламістами, вже ставалися в Казахстані наприкінці жовтня. Тоді в місті Атирау на заході Казахстану спрацювала вибухівка в сміттєвому баку, не спричинивши жертв, а потім інший вибух у безлюдному місці вбив, як вважають, невдаху-ісламіста, який мав при собі вибуховий пристрій. Відповідальність за ті вибухи взяло на себе ісламістське угруповання «Джунд аль-хілафа» («Військо халіфату»).
XS
SM
MD
LG