Доступність посилання

ТОП новини

Податкова міліція об’єднала в одну чотири справи Тимошенко щодо ЄЕСУ


Податкова міліція об’єднала в одне провадження чотири справи колишнього прем’єра Юлії Тимошенко щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України». Про це повідомив перший заступник начальника податкової міліції, керівник Головного слідчого управління податкової служби Анатолій Яковинець.

«Кримінальні справи були направлені нам із Генпрокуратури. У зв’язку з тим, що за всіма справами притягнено одну особу, їх об’єднали. Наразі у нас є одна кримінальна справа», – сказав він журналістам.

Яковинець зазначив, що Тимошенко висунули обвинувачення за частиною 5 статті 191 – «розтрата», частиною 3 статті 212 – «ухилення від сплати податків» Кримінального кодексу в редакції 2001 року і статті 80-1 – «приховування валютного виторгу» Кримінального кодексу редакції 1960 року.

Як повідомив Анатолій Яковинець, Юлію Тимошенко обвинувачено в організації приховування валютного виторгу в сумі понад 165 мільйонів доларів, розкраданні бюджетних коштів та ухилення від сплати податків на суму понад 147 мільйонів гривень шляхом запровадження фінансової схеми розрахунків за товарно-матеріальні цінності корпорацією ЄЕСУ і приховування доходів із використанням офшорних компаній.

Він також наголосив, що у провадженні податкової є лише ця справа стосовно Юлії Тимошенко, й інших фігурантів у цих справах немає.
XS
SM
MD
LG