Доступність посилання

ТОП новини

Скільки в Києві офіційних мільйонерів (огляд преси)


Київ – Призначивши на посаду глави МВС Віталія Захарченка, Банкова планує посилити боротьбу з економічними злочинами. Така боротьба, за твердженням журналістів тижневика «Ділова столиця», може стати «полюванням на відьом». Адже новий керівник міліцейського відомства добре знайомий зі всіма тіньовими схемами вітчизняного бізнесу. Видання пише, що, нацьковуючи правоохоронців на підприємців, в адміністрації Президента прагнуть убити відразу двох зайців: покращити наповнення бюджету і зменшити ризики, пов’язані з підтримкою бізнесом опозиційних партій. Стаття називається «МВС піде на бізнес».


Поки Україна зайнята внутрішніми проблемами, світ продовжує формувати нові правила гри на кілька десятиліть уперед. Витрачаючи багато енергії на формування так званої вертикалі влади заради стабільності та реформ (взаємовиключні поняття), нинішні керманичі не встигають за світовими процесами, стверджує газета «День». Та й зі стабільністю і реформами не все гаразд, зауважує видання. А якщо додати суди над представниками опозиції, то складається взагалі не дуже гарна картина. Про те, де шукати сили Україні і на кого вона може опертися, щоб рухатися вперед, «День» розмірковує в статті «Сценарій майбутнього в Україні».

Через півтора місяця в Україні має суттєво побільшати соціальної справедливості. Принаймні, цього забажав віце-прем’єр Сергій Тігіпко і підготував законопроект про запровадження податку на розкіш. За умови підтримки Верховної Ради, закон набуде чинності вже від початку наступного року. Але чи підтримають закон парламентарії? Ймовірно, так, прогнозує експерт газети «Україна молода». Адже податок не накладає на платників великих фінансових витрат, тому депутати можуть і підтримати новий законопроект.

Нині в Києві є понад 720 мільйонерів, які не побоялися задекларувати свої прибутки. Як інформує газета «Факти», після реорганізації столична податкова служба має намір зробити акцент на добровільну сплату податків і відмовитися від перевірок сумлінних платників. Про інші наміри столичних податківців йдеться в рубриці «Поживемо – побачимо».

Уперше за останні місяці в Україні зафіксоване зменшення продажу легкових автомобілів. Експерти «Ізвєстій» в Україні» переконані, що причини цього в скороченні кредитування і стабільності валютного ринку. Однак ситуація може кардинально змінитися з початком новорічних акцій, знижок і розпродажів, зазначає видання.

  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG