Доступність посилання

ТОП новини

Президент Ємену Салех обіцяє піти у відставку протягом 90 днів


Президент Ємену Алі Абдалла Салех планує піти у відставку протягом 90 днів. Про це він заявив в інтерв’ю французькому телеканалу France 24.

Салех наголосив, що має намір піти відразу після того, як уряд домовиться з опозицією про передачу влади. «Той, хто хоче утримати владу понад усе, є божевільним», – сказав єменський президент.

Ця заява стала вже шостою цього року обіцянкою Салеха піти у відставку. Водночас президент Ємену досі не погодився на підписання плану внутрішньополітичного врегулювання у країні, запропонованого Радою співробітництва арабських держав Перської затоки. В інтерв’ю Салех заявив, що «ніколи не відмовлявся» від підписання цього документу, однак має намір спочатку належно ознайомитися з механізмами його реалізації.

Алі Абдалла Салех перебуває при владі у Ємені вже близько 33 років – 11 років він є президентом сучасного об’єднаного Ємену, а перед тим у часи поділу країни 22 роки керував Північним Єменом.

У жовтні Рада безпеки ООН закликала Салеха піти у відставку у зв’язку з придушенням протестів усередині країни, які тривають із початку року.
XS
SM
MD
LG