Доступність посилання

ТОП новини

За недопалок кияни заплатять 340 гривень штрафу (огляд преси)


Київ – Народні депутати вкотре відклали розгляд проекту Трудового кодексу. Серед причин – протести представників громадських організацій, які вважають, що кодекс спрощує процедуру звільнення, збільшує робочий день, легалізує відеоспостереження на робочому місці, а також документ звужує права й можливості профспілок. Про те, чому українські роботодавці й профспілки 10 років не можуть домовитися, розмірковують експерти газети «День» у статті «Про характер і компроміс».

Масовий відтік депозитів на початку осені змусив банкірів боротися за вкладників. Як наслідок, відсотки на банківських заощадженнях уже місяць плавно зростають. І, як прогнозують експерти «Ізвєстій» в Україні», ще зростатимуть щонайменше три місяці. Конкретніше про це йдеться в матеріалі «Порятунок заощадливих».

Міжнародний валютний фонд натякнув, що не вельми схвально ставиться до формування золотовалютних резервів Нацбанку України в юанях, а також до ідеї переходу на міжнародні розрахунки в неконвертованих валютах, зокрема в рублях. На думку експертів газети «Економічні відомості», це не стане наріжним каменем у переговорах України з МВФ щодо чергової позики, однак певною мірою обмежить можливості Нацбанку в реалізації «мультивалютної» політики. Заголовок публікації «Останнє китайське».

За кинутий на тротуар недопалок або папірець із киян і гостей Києва можуть стягнути 340 гривень штрафу. Столична влада планує створити спеціальну інспекцію для контролю за чистотою на вулицях. Про її функції докладніше розповідає газета «Факти».

Туберкульоз – це «тиха» смерть, пише газета «Голос України». Видання інформує, що відповідно до світового медичного досвіду, перевіреного століттями, один хворий із відкритою формою сухот упродовж року може заразити сотню людей. Із цієї сотні в середньому двадцять людей занедужують, і з цих двадцяти помирає кожний п'ятий. Більше з проблемою сухот парламентський щоденник знайомить у статті «Життя «у тіні» туберкульозу».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG