Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко знову відмовилася від обстеження – пенітенціарна служба


Колишня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, яка перебуває в Київському слідчому ізоляторі, в суботу вкотре відмовилася пройти медичне обстеження, для якого до неї прибула комісія фахівців Міністерства охорони здоров’я, Державної пенітенціарної служби, а також її особистий лікар і медсестра, повідомила Державна пенітенціарна служба.

Установа нагадує в повідомленні своєї прес-служби, що, враховуючи скарги Юлії Тимошенко на стан здоров’я, керівництво Київського СІЗО від 18 серпня постійно й зі збереженням конфіденційності намагається надати колишньому прем’єрові кваліфіковану медичну допомогу, в тому числі за участі її особистого лікаря та медичної сестри. Але, незважаючи на це, вона систематично відмовляється від проведення запропонованих обстежень, у тому числі лабораторних та інструментальних, мовиться в повідомленні.

Оскільки такі відмови порушують порядок отримання медичної допомоги особами, взятими під варту, Тимошенко неодноразово попереджали про її особисту відповідальність за стан свого здоров’я, наголосила пенітенціарна служба.

В оточенні Юлії Тимошенко заявляють, що стан здоров’я колишнього прем’єра в СІЗО останнім часом значно погіршився, і вже понад два тижні вона практично не встає з ліжка. У правоохоронних органах натомість заявляють, що Юлія Тимошенко постійно відмовляється від медобстежень.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG