Доступність посилання

ТОП новини

КМДА пропонує проводити День свободи будь-де, окрім майдану Незалежності


У Київській міській державній адміністрації стверджують, що влада вжила заходів, щоб святкування Дня свободи було безпечним, і пропонують провести його на будь-якій іншій столичній площі. Про це йдеться у повідомленні прес-служби КМДА.

«Міська влада пропонує всім зацікавленим політичним і громадським організаціям подавати заявки на проведення заходів на тих територіях, де не заплановані та не виконуються роботи з підготовки до новорічних та різдвяних свят», – зазначили у КМДА.

Зокрема, серед таких місць міська влада рекомендувала Європейську, Бессарабську, Контрактову та інші площі столиці. «Столична влада готова всіляко сприяти реалізації громадських ініціатив», – йдеться у повідомленні.

За даними КМДА, заявки на проведення безстрокових акцій на майдані Незалежності подали Комітет визволення політв’язнів, об’єднання «Коаліція учасників помаранчевої революції», «Загальновоїнська спілка України». «Керівництво міста провело нараду з представниками цих організацій, на якому їм було запропоновано обрати будь-які інші альтернативні місця для проведення відповідних заходів», – зазначили у прес-службі КМДА.

Загалом у КМДА наголошують, що «безпека громадян під час проведення масових заходів є одним із основних завдань не лише правоохоронних органів, а й міської влади». «Тому на час монтажу головної новорічної ялинки країни частково перекрито майдан Незалежності та обмежено проведення на ньому мирних акцій», – повідомили у КМДА і додали, що «цього року головна новорічна ялинка вперше буде штучною, і її монтаж, установка ілюмінації й прикрас потребуватиме більше часу, ніж зазвичай».
XS
SM
MD
LG