Доступність посилання

ТОП новини

Разом нас багато


Помаранчева революція, Київ, 2004 року
Майдан є і залишиться одним із найсильніших світлих спогадів мого життя!

Знаю, тих хто думає так як я – багато!

Пам’ятаю, як одного холодного, але такого гарячого від нашого тепла , «майданного» дня, прийшло розуміння, що ТАКЕ випадає пережити не всім!

На Майдані ми були людьми у «найлюдськішому» розумінні цього слова. Ми вірили один одному, ми допомагали один одному, ми підтримували один одного. Ми знали, що переможемо, бо правда була за нами!

І ми перемогли. Ми отримали розуміння, що боротьба за правду здатна об’єднувати людей.

І ця перемога досі з нами…Зараз нас зіштовхують лобами й чекають поки ми перетворимося на озлоблений плебс. Нас хочуть примусити знову дякувати за мізерну зарплатню й пенсію, дивитися тільки собі під ноги на запльований асфальт й піднімати очі лише до телевізора – де у бризках шампанського купається самопроголошена еліта.

Ми хмуримо брови. Ми мовчимо. Ми розрізнені. Але ми знаємо…

Ми знаємо, що «разом нас багато» і …
  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

XS
SM
MD
LG