Доступність посилання

ТОП новини

Україна – серед лідерів в Європі за кількістю засуджених (огляд преси)


Київ – Україна посідає четверте місце в Європі за часткою засуджених щодо всього населення держави. Про це, посилаючись на дані соціологів, пише газета «День». Так, Україна, маючи 338 засуджених на 100 тисяч людей, поступається лише Росії, Грузії та Білорусі. Це, на думку газетярів, яскраво свідчить про жорстку систему кримінальної юстиції в країні. Така ж ситуація склалася і з пенітенціарною системою, яка безпосередньо відповідає за виконання покарань. Про те, що треба зробити, щоб її покращити і з чого варто розпочати, «День» розповідає в статті «Пенітенціарна система як мірило цивілізованості».

«Дві третини водопровідної води «зникає» дорогою до споживача». У статті під таким заголовком газета «Голос України» пише про недбале ставлення в країні до водних ресурсів. У той час, як облік витрат електроенергії й природного газу ведеться дуже скрупульозно, а відносини постачальників зі споживачами-боржниками припиняються різко й безапеляційно, то боротьба з марнотратством питної води в Україні більше нагадує створення декорацій, переконує парламентський щоденник.

Найголовніше питання, яке непокоїть майбутніх пенсіонерів, як би правильно підібрати документи, щоб виплати виявилися більшими. Як інформує газета «Факти», для нарахування пенсій вже не потрібна довідка про зарплату за останні два роки, а після жовтневої пенсійної реформи стали необов’язковими і дані про доходи на роботі за будь-які п’ять років. Про те, що тепер підтверджує інформацію про зарплату при визначенні пенсій, читачам газети розповідають співробітники департаменту пенсійної реформи Міністерства соціальної політики.

Якщо Україна не візьметься вже цього року реформувати цукрову галузь, у майбутньому на неї знову чекає «солодкий» дефіцит, стверджує газета «Україна молода». Видання нагадує, що кілька десятиліть тому Україна входила в шістку найпотужніших виробників світу у цій галузі, повністю забезпечуючи свої потреби в цукрі і майже три мільйони тонн експортуючи. Однак потім поступово скотилася до дефіциту цього солодкого продукту навіть для власних громадян. Про найбільші проблеми цукрової галузі газета розповідає в статті «Ренесанс у буряках».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG