Доступність посилання

ТОП новини

Азаров обіцяє наступного року збільшити пенсії чорнобильцям «у три етапи»


Уряд України має намір у 2012 році в три етапи збільшити пенсії особам, які постраждали від аварії на ЧАЕС. Про це прем’єр Микола Азаров сказав на відкритті засідання уряду.

За його словами, цей новий порядок нарахування пенсій особам, які постраждали від аварії на ЧАЕС, обговорять сьогодні на засіданні Кабміну.

Глава уряду наголосив, що в планах Кабінету Міністрів – збільшити не лише мінімальний розмір пенсій чорнобильцям, але і розмір щомісячної додаткової пенсії за шкоду, завдану здоров’ю ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Сьогодні вночі Донецький обласний окружний адміністративний суд заборонив акції протесту чорнобильців, які з 15 листопада голодують під стінами обласного управління Пенсійного фонду Донецької області. Раніше вони пригрозили самоспаленням у разі, якщо влада спробує знести їхнє наметове містечко.

Акції протесту чорнобильців цього місяця відбулися і в інших містах України. Загалом мітингувальники виступають проти скорочення їхніх пенсій на 70% і вимагають виплатити їх у повному обсязі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG