Доступність посилання

ТОП новини

У Донецьку презентували мемуари отамана, який воював проти більшовицьких окупантів


У Донецьку сьогодні презентували мемуари легендарного повстанського отамана Якова Гальчевського під назвою «Проти червоних окупантів», повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Донецький історик та політолог Станіслав Федорчук пояснив, що Яків Гальчевський був однією з легенд спротиву більшовицькій владі на всій території Правобережної України від 1919 до 1925 року.

«Ця книга не читається за один день, і вона містить у собі насамперед ті судження і переконання бойового отамана, бойового офіцера, які свідчать про його налаштування під час війни, про його розуміння політичної ситуації і, в принципі, про його бачення перспектив майбутнього України», – зазначив Станіслав Федорчук.

На зустріч прийшло лише 10 людей.

Донецька область – перша у Східній Україні, де презентують нову книжку. У Маріуполі, за словами організаторів, на презентацію прийшло понад 60 людей, і аудиторія виявила «надзвичайний інтерес».

Книга отамана Якова Гальчевського вийшла друком уперше в Україні цього року у видавництві «Медобори-2006» накладом у 2000 примірників.
XS
SM
MD
LG