Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко перевели до іншої камери через плановий ремонт – пенітенціарна служба


Колишнього прем’єр-міністра Юлію Тимошенко тимчасово перевели до іншої камери Київського слідчого ізолятора через запланований ремонт напередодні зимового періоду, повідомила сьогодні Державна пенітенціарна служба.

У зв’язку з цим ремонтом низку камер звільняють для проведення ремонтних робіт, що передбачає тимчасове переселення ув’язнених, у тому числі і Тимошенко та її співкамерниць, мовиться в прес-релізі.

За цим повідомленням, камера, до якої тимчасово перевели Тимошенко, є приблизно такою, в якій вона утримувалась до сьогодні.

Раніше сьогодні захисник колишнього прем’єра, б’ютівець Сергій Власенко повідомив, що Юлію Тимошенко «терміново» перевели до іншої камери з не відомих йому причин. При цьому Власенко припустив, що це пов’язане з бажанням багатьох людей післязавтра прийти до слідчого ізолятора на день народження Тимошенко. За його словами, її «переселили дуже далеко, вглиб тих приміщень, які є в Лук’янівському СІЗО». Раніше Тимошенко могла вітати своїх прихильників, визираючи з вікна камери.
XS
SM
MD
LG