Доступність посилання

ТОП новини

Ударені наметом


Знесення наметового містечка у Донецьку продемонструвало ставлення діючої влади до конституційних прав громадян, а також нахабну впевненість, що у народу пам’ять коротка.

А чим ще можна пояснити жорстокий і цинічний розгін наметового містечка чорнобильців у Донецьку?

Сам же Віктор Янукович, його команда та найближчі політичні союзники, на 100% скористалися «наметовим» способом відстоювання своїх інтересів за часів президентства Ющенка та прем’єрства Тимошенко.
Ось як це було:

14 квітня 2005

Шевченківський суд Києва переніс на 13:00 понеділка винесення рішення щодо позову Київської міської адміністрації про незаконність перебування наметового містечка в Маріїнському парку. Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», таке рішення прийняте у зв'язку з тим, що мерія не надала достатніх доказів того, що наметове містечко заважає людям, які відпочивають у парку, а також роботі Кабінету міністрів. В даний момент у наметовому містечку розбито близько 100 житлових наметів і ще близько 20 агітаційних з написами «Вибір 2004», «За Януковича» і «Народна опозиція». У таборі знаходяться близько 100-150 чоловік, більшість яких вечеряють або повільно прогулюються алеями.

На перехрестях цих алей збираються групи по 10-20 чоловік, що обговорюють політичні питання в спокійних тонах. Серед жителів містечка є харків'яни, донеччани, жителі Одеської області, є також три намети киян, що стоять у віддаленні від основної частини містечка. На багатьох деревах у районі містечка укріплено прапори Партії регіонів, СДПУ(о), та фотографії Бориса Колесникова. Алею, що йде від містечка в напрямку Верховної Ради і Міністерства охорони здоров'я, перекрили три легкові машини з прапорами Партії регіонів.

3 квітня 2007

Прихильники коаліції збільшили наметове містечко на її підтримку в Маріїнському парку в Києві до 200 наметів.

У парку встановлені намети прихильників Комуністичної й Соціалістичної партій, Партії регіонів. У наметовому містечку також перебувають дві карети швидкої допомоги, кілька автобусів спецпідрозділу «Беркут».

Зараз у парку перебувають близько 3 тисяч осіб. Учасники мітингу вимагають від Президента Віктора Ющенка пояснити його дії з розпуску Верховної Ради.

31 березня прихильники коаліції встановили наметове містечко (близько 150 наметів) на її підтримку в Маріїнському парку в Києві.
2 квітня Ющенко розпустив Раду й призначив позачергові її вибори на 27 травня. Рада вирішила продовжити роботу, незважаючи на указ Президента про її розпуск, а Кабмін визнав цей указ прийнятим з порушеннями Конституції, пишуть Українські новини.

8 квітня 2007

Наметове містечко Партії Регіонів на Майдані Незалежності у Києві


27 листопада 2011

Знесення наметового містечка чорнобильців у Донецьку


За цих обставин навіть не уявляю, що б могло врятувати імідж Президента?!
  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

XS
SM
MD
LG