Доступність посилання

ТОП новини

Президент дозволив відчужувати майно НСК «Олімпійський»


Президент України Віктор Янукович підписав указ «Питання Національного спортивного комплексу «Олімпійський». Текст документа оприлюднений на офіційному сайті Президента.

Зокрема глава держави вніс зміну до указу від 12 травня 1996 року «Про НСК «Олімпійський», виключивши частину першу статті 2, яка зазначає: «Заборонити передачу закріпленого за спорткомплексом майна, що перебуває у загальнодержавній власності, іншим підприємствам, установам, організаціям».

При цьому збережено другу частину цієї статті, у якій ідеться: «Установити, що спорткомплекс утримується за рахунок коштів державного бюджету України, виділених відповідно до затверджених нормативів, і коштів, одержаних від господарської діяльності, не забороненої законодавством, та використовує закріплене за ним майно для розвитку фізичної культури і спорту без зміни його форми власності».

Водночас своїм указом Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів забезпечити збереження майна НСК «Олімпійський» у державній власності.

Указ підписано «з метою забезпечення підготовки та проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу».
XS
SM
MD
LG