Доступність посилання

ТОП новини

У Луцьку перейменували 27 вулиць з назвами рядянського зразка


Радянські назви вулиць в українських містах
Радянські назви вулиць в українських містах
Міська рада Луцька перейменувала 27 вулиць, назви яких були пов’язані із радянською епохою.

Як передає агентство УНІАН, таке рішення більшістю голосів депутати ухвалили в середу. «За» проголосувало 39 із 50 депутатів, 4 – «проти».

Вулицю Бабушкіна перейменовано на вулицю Шпитальну, вулицю Горького – на вулицю П’ятницька гірка, вулицю Доватора – на вулицю Християнську, вулицю Кірова – на вулицю Петра Болбочана, вулицю Колгоспну – на вулицю Садову, провулок Колгоспний на провулок Садовий, вулицю Котовського – на вулицю Холодноярівську, вулицю Краснодонців – на вулицю Князів Острозьких, вулицю Куйбишева – на вулицю Олексія Шума, вулицю Невського – на вулицю Цукрову, вулицю Олега Кошового – на вулицю Балківську, вулицю Орджонікідзе – на вулицю Митрополита Андрея Шептицького, вулицю Пролетарську – на вулицю Рогову, вулицю Радгоспну – на вулицю Григорія Гуляницького, вулицю Свердлова – на вулицю Покальчуків, вулицю Тухачевського – на вулицю Андрія Марцинюка, вулицю Тюленіна – на вулицю Петра Могили, вулицю Уляни Громової – на вулицю Йосафата Кунцевича, вулицю Фрунзе – на вулицю Степана Кривенького, вулицю Щорса – на вулицю Олександра Богачука, вулицю Чкалова – на вулицю Івана Кожедуба, вулицю Баумана – на вулицю Петра Маха, вулицю Пархоменка – на вулицю Яблуневу, вулицю Лазо – на вулицю Георгія Гонгадзе, вулицю Радіщева – на вулицю Срібну, вулицю Земнухова – на вулицю Князів Ружинських, вулицю Бринського – на вулицю Архітектора Метельницького.

Відповідно до рішення, будуть виготовлені і встановлені відповідні інформаційні стенди і таблички. Також будуть вжиті заходи щодо зміни поштових адрес будівель і земельних ділянок на перейменованих вулицях.

Нові назви наберуть чинності із 1 грудня 2012 року.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG