Доступність посилання

ТОП новини

Суд вдруге заборонив донецьким чорнобильцям протестувати


Донецький окружний адміністративний суд сьогодні вночі виніс постанову про заборону протестуючим чорнобильцям проводити свою акцію голодування в наметовому містечку біля будівлі регіонального управління Пенсійного фонду. Про це інформує «УНІАН» із посиланням на присутніх на засіданні правозахисницю Марію Олійник і керівника Донецької облорганізації Всеукраїнського комітету захисту прав людини Євгенію Ратникову.

У цьому рішенні суд роз’яснив чорнобильцям ухвалене 23 листопада рішення про заборону акцій у Донецьку у зв’язку із загрозою теракту.

Згідно з роз’ясненням суду, під забороною акції чорнобильцям слід розуміти: заборону перебувати взагалі на території скверу біля регіонального управління Пенсійного фонду, а також заборону встановлення наметів. У рішенні також зазначено, що ця постанова підлягає виконанню негайно.

За словами Олійник, вердикт суддя зачитувала за відсутності представників сторони мітингувальників, оскільки на момент винесення судом цього рішення двох чорнобильців Миколу Гончарова і Євгенія Думу забрала реанімаційна машина «швидкої», інші поїхали з ними в лікарню.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG