Доступність посилання

ТОП новини

У Києві відкриється благодійний ярмарок Святого Миколая


Київ – Сорок іноземних посольств – сорок традиційних Різдвяних подарунків – сорок найкращих національних страв. А ще – сорок Святих Миколаїв, які збирають подарунки і кошти для соціально незахищених багатодітних родин та сиріт України. Це все можна побачити у Києві 3 грудня, на Міжнародному благодійному ярмарку Святого Миколая.

Ярмарок Святого Миколая проводить Міжнародний жіночий клуб Києва заради підтримки багатодітних родин та сиріт в Україні. Вдягнені у костюми Святого Миколая, іноземні дипломати збиратимуть подарунки. Зароблені на ярмарку кошти організатори передають у дитбудинки та помешкання соціально незахищених сімей.

«У нас із колегами спільна мета – допомогти маленьким українцям, які позбавлені батьківської опіки або ж родини яких не можуть дозволити собі придбати різдвяні подарунки, – розповідає про акцію президент Міжнародного жіночого клубу, француженка Веронік Банзе. – Ярмарок – це можливість зібрати кошти та подарунки для них».

Крім цього, зазначає вона, відвідувачі ярмарку мають змогу ознайомитися із різдвяними традиціями країн-учасниць та поласувати різдвяними стравами. А такі держави, як Індія, Ізраїль та Японія, продемонструють свої зимові подарунки та кулінарні традиції.

Новинки від Святого Миколая

Цього року в ярмарку вперше візьмуть участь відомі українські художники, які виставлять на благодійному аукціоні свої картини та проведуть майстер-класи із виготовлення прикрас. Серед цих митців – Неллі Ісупова, Оксана Стратійчук, Давид Шарашидзе.

До того ж, відомі київські майстри виготовлятимуть обрядові українські ляльки-мотанки. Обрядові ляльки виготовлятимуть київські майстрині, які співпрацюють зі Спілкою лялькарів України та галереєю авторської ляльки «Парсуна», повідомила Радіо Свобода прес-аташе міжнародного жіночого клубу Вікторія Тіссо.

Також на ярмарку працюватиме і дитячий куточок, де діти з різних країн зберуть подарунки для сиріт Києва. Зокрема, 6-річна киянка Олеся Хоменко поділиться своїми іграшками, що їх раніше подарував їй Святий Миколай.

«У мене дуже багато іграшок, вони всі мені і не потрібні. А хтось іграшок не має, то я своїми поділюсь. А щодо Святого Миколая, то я його знаю ще як Санта-Клауса. Він приносить подарунки, любить дітей. Святий Миколай завжди допомагав людям: він уночі клав або під подушку або на порозі те, що людям треба. Бо він хотів, щоб люди вірили, що це робить Бог».

Ярмарок Святого Миколая є традиційним, його проведуть у Києві вдев’ятнадцяте.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG