Доступність посилання

ТОП новини

Власенко: стан здоров’я Тимошенко не покращився


Захисник Юлії Тимошенко, б’ютівець Сергій Власенко спростовує заяву Державної пенітенціарної служби про покращення стану здоров’я колишнього прем’єра. Про це він заявив сьогодні.

«Стан здоров’я Юлії Тимошенко не покращився. Ця інформація, на моє глибоке переконання, не відповідає дійсності», – сказав Власенко.

Він також зазначив, що станом на 1 грудня Юлія Тимошенко не отримувала лікування. «Їй колють лише знеболююче, що не є лікуванням, їй просто знімають больовий симптом, не лікуючи хворобу, що може призвести до дуже і дуже складних наслідків», – сказав б’ютівець.

Також сьогодні перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов зазначив, що поки не може прогнозувати участь колишнього прем’єра у засіданні Апеляційного суду Києва 13 грудня.

Напередодні прес-служба Державної пенітенціарної служби України повідомила, що Юлія Тимошенко отримала результати обстеження стану здоров’я, проведеного 23 листопада у Київській обласній лікарні. У повідомленні прес-служби йшлося, що, згідно з висновками медиків, загрози життю Тимошенко немає, «спостерігається певна тенденція до покращення самопочуття», призначено відповідний курс лікування, у зв’язку з чим її переведено до медико-санітарної частини Київського СІЗО.
XS
SM
MD
LG