Доступність посилання

ТОП новини

Активiстки FEMEN виступили топлес проти Євро-2012 в Українi


Одна з акцій FEMEN. Архівне фото.
Одна з акцій FEMEN. Архівне фото.
Активiстки жiночого руху FEMEN провели бiля Нацiонального спортивного комплексу «Олiмпiйський» у Києвi топлес-акцiю протесту проти проведення в Українi Євро-2012.

Мiлiцiя затримала чотирьох дiвчат цього руху i доправила їх до райвiддiлу для складання адмiнпротоколiв, повiдомляє «Iнтерфакс-Україна», посилаючись на головне управління київської міліції.

На сайтi руху FEMEN повiдомляється, що активiстки провели акцiю «УЄФА атакує нашi ворота» в рамках нацiональної кампанiї «Євро-2012 без проституцiї».

FEMEN вимагає вiд УЄФА iнiцiювати для вболiвальникiв роз’яснювальну кампанiю про неприпустимiсть секс-туризму та фiнансування секс-iндустрiї, а вiд української влади – рiшучої боротьби з секс-iндустрiєю шляхом «кримiналiзацiї» клiєнта повiї.

У разi невиконання вимог руху FEMEN «не гарантує безпеку вболiвальникiв i футбольних функцiонерiв в Українi», наголошується в повiдомленнi руху.

У Києвi цими днями перебуває делегацiя УЄФА, яка у п’ятницю ввечері візьме участь у жеребкуваннi фiнальної частини Чемпiонату Європи з футболу 2012 року.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG