Доступність посилання

ТОП новини

Громадська рада при МВС України критикує владу Донецька


Правозахисник Володимир Чемерис на Радіо Свобода
Правозахисник Володимир Чемерис на Радіо Свобода
Робоча група, створена при Громадській раді Міністерства внутрішніх справ України, заявляє про порушення законодавства з боку донецьких правоохоронців та суддів, які заборонили мирну акцію місцевих «чорнобильців».

Донецькі міліціонери не надали достатніх доказів щодо того, що смерть учасника акції Геннадія Конопльова 27 листопада «настала не в результаті атаки спецназу на наметове містечко», повідомив Радіо Свобода координатор робочої групи, правозахисник Володимир Чемерис.

«Робоча група вказала, що Донецьке управління міліції не мало достатніх підстав звертатись до мера Донецька з пропозицією подати до суду про заборону акції протесту «чорнобильців». Акція протесту «чорнобильців» є мирною. Ні міліція, ні Міністерство з надзвичайних ситуацій, згідно з чинним законодавством, не мали повноважень виконувати рішення суду», – наголосив Чемерис.

У результаті знесення намету голодуючих «чорнобильців» у Донецьку 27 листопада помер один з протестувальників, Геннадій Конопльов. Робоча група Громадської ради МВС України провела в Донецьку власне розслідування.
XS
SM
MD
LG