Доступність посилання

ТОП новини

Правосуддя не має переслідувати опозицію – федеральний суддя США


Система правосуддя не має бути інструментом переслідування опозиції, завданням правосуддя є відновлення справедливості. Про це в Києві на міжнародній конференції «Стратегічне планування у судовій гілці влади» заявив федеральний суддя США Чарлз Брайєр.

«Суд послуговується силою закону і підпорядковується закону, а не відображає ті чи інші політичні чи економічні інтереси. Українське правосуддя страждає на залежність від політичної або економічної кон’юнктури, що робить його несправедливим. Лише позбувшись залежності від політики, корупції, українське правосуддя зможе працювати справедливо, об’єктивно, чесно, послуговуючись інтересами усього суспільства», – наголосив суддя Брайєр.

Федеральний суддя також зазначив, що розбудова незалежної судової системи неможлива без участі у процесі реформ представників влади, опозиції, громадськості. Реформування українського суду має врахувати тенденції розвитку держави та процеси глобалізації, наголосив він.

Конференція «Стратегічне планування у судовій гілці влади» працює у Києві 6 – 7 грудня, його організатори – Рада суддів України, Верховний суд України та Агентство США з міжнародного розвитку.
XS
SM
MD
LG