Доступність посилання

ТОП новини

Печерський суд розпочав розгляд скарги адвокатів Кучми


Печерський районний суд Києва розпочав розгляд скарги адвокатів колишнього Президента України Леоніда Кучми на порушення щодо нього кримінальної справи. Розгляд скарги розпочався за відсутності деяких учасників процесу, викликаних до суду повісткою, повідомляє УНІАН.

Зокрема, на сьогоднішнє судове засідання був викликаний колишній майор держохорони Микола Мельниченко, колишній голова Верховної Ради Олександр Мороз, потерпіла - мати журналіста Георгія Гонгадзе Леся Гонгадзе, вдова Мирослава Гонгадзе та адвокат Андрій Федур.

На початку судового засідання адвокати Мельниченка попросили суд перенести засідання через неявку Олександра Мороза та свого підзахисного.

Судове засідання відбувається за відсутності колишнього Президента Леоніда Кучми. Натомість у залі судового засідання присутні його адвокати.

Генеральна прокуратура в березні цього року порушила кримінальну справу щодо Леоніда Кучми. Він звинувачується в перевищенні влади і службових повноважень, які призвели згодом до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Кучмі обраний запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Наприкінці квітня Генпрокуратура завершила розслідування справи.

16 листопада адвокати Кучми подали скаргу до Печерського районного суду Києва, вимагаючи скасування постанови про порушення кримінальної справи через її безпідставність.
XS
SM
MD
LG