Показаний безпілотний апарат є однією з нових моделей RQ-170. Зі зйомок випливає, що апарат не отримав значних пошкоджень.
Минулої неділі представники іранського війська повідомили, що американський безпілотник збито над територією Ірану, і звинуватили США в порушенні кордонів, пригрозивши відплатою.
Військові Пентагону визнали втрату безпілотника і висловили стурбованість тим, що Іран зможе отримати інформацію про американські технології.
У четвер іранські ЗМІ повідомили, що міністерство закордонних справ Ірану заявило послу Швейцарії в Тегерані рішучий протест у зв’язку з проникненням американського апарату вглиб іранського повітряного простору. Посольство Швейцарії представляє в Ірані інтереси Сполучених Штатів – Вашингтон не має з Тегераном дипломатичних відносин.