Доступність посилання

ТОП новини

Адвокат Сірий: 13 грудня судове засідання у справі Тимошенко може не відбутися


Захист колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 13 грудня в Апеляційному суді Києва вимагатиме перенесення засідання – якщо стан підсудної не поліпшиться.

Про це в ефірі Радіо Свобода заявив адвокат Юлії Тимошенко Микола Сірий.

«Засідання розпочнеться, але з моменту початку цього засідання ми, якщо стан здоров’я Юлії Володимирівни не буде дозволяти їй брати участь, будемо клопотати про перенесення слухання справи», – наголосив адвокат Микола Сірий.

За словами Сірого, захист Тимошенко уже просив суддю зупинити провадження, доки стан здоров’я колишнього Прем’єр-міністра дозволить їй брати повноцінну участь у процесі, але це клопотання не було задоволене.

Апеляційний суд Києва призначив на 13 грудня розгляд по суті апеляції на вирок Печерського районного суду Києва колишньому Прем’єр-міністрові Юлії Тимошенко. Таке рішення ухвалила суддя Апеляційного суду Олена Сітайло.

У жовтні Печерський районний суд Києва засудив колишнього Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень під час укладення газових контрактів з Росією у 2009 році.
XS
SM
MD
LG