Доступність посилання

ТОП новини

«Разом проти Кремля»: у Львові і в Москві


Львів – Близько півсотні молодих людей, активістів націоналістичної організації «Автономний опір», які закрили свої обличчя, протестували біля Російського консульства у Львові, вимагаючи «припинити беззаконня у Росії і відмінити сфальсифіковані вибори».

«Воля народам, воля людині, свободу вибору!», « Ні ганебній політиці «Єдиної Росії!», «Ні імперській політиці!», «Поверніть Росії її вибір!», «Разом проти Кремля» ­– такі гасла звучали біля приміщення Генерального консульства у Львові.

Молоді українські націоналісти підтримують волевиявлення російського народу і виступають проти фальсифікації виборів у Росії. Вони вимагали звільнити політичних активістів у Росії і повернути у країну чесні вибори.Активісти політичного руху «Автономний опір» спілкуються з революційними, антиімперіалістичними націоналістами Росії і знають від них про політичну ситуацію в країні, про це розповіла Радіо Свобода учасниця пікету Ярина.

«Кілька днів тому до нас написали наші російські друзі, ми дізнались, що там діється. Ми тут виступаємо посередниками, щоб російська влада почула через свого представника у Львові, генконсула, про вимоги росіян, які вийшли на вулиці. Масові фальсифікації зафіксували російські і міжнародні спостерігачі, а російська влада не хоче це визнавати. Ми виступаємо за справедливість, за чесні вибори. Важко втримати владу силою. Ми кинули клич в інтернеті, щоб усі охочі прийшли підтримати російський народ», розповіла учасниця протесту у Львові.Також сьогодні на знак підтримки дій громадян у Росії проти визнання результатів парламентських виборів молоді львів’яни, які не належать до політичних партій чи рухів, прив’язали білі стрічки, символіку протестів, на дерева і лавку під приміщенням Генконсульства. У такий спосіб вони відгукнулись на ініціативу з соціальної мережі.

10 грудня у Москві на площі Революції має відбутись мітинг проти фальсифікацій виборів. На сторінці акції на Facebook у протесті зголосились взяти участь близько 35 тисяч на 16 годину 9 грудня. Акцію росіян планують підтримати у багатьох містах світу.

  • Зображення 16x9

    Галина Терещук

    В ефірі Радіо Свобода – з 2000 року. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Франка. Маю досвід роботи на телебаченні і в газеті.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG