Доступність посилання

ТОП новини

Чорнобильці в Донецьку заявляють про утиски з боку міліції


У Донецьку чорнобильці, які беруть участь в акції протесту біля будівлі обласного управління Пенсійного фонду, заявляють, що їх утискає міліція. Про це сказав повідомляє УНІАН з посиланням на члена ініціативної групи чорнобильців Володимир Сумарукова.

За його словами, «учора весь день співробітники міліції нас тероризували: просили, щоб ми написали пояснювальні, що кожен з нас ображав працівників управління Пенсійного фонду».

«Виконувач обов’язки начальника управління Пенсійного фонду України у Донецькій області (Олег Ватулін) написав заяву на ім’я начальника міліції, що ми ображали працівників Пенсійного фонду, які виходять з будівлі кожні дві години і роз’яснюють наше щастя: що 100 рублів набагато краще отримувати, ніж 1000 рублів, – пояснив чорнобилець. – І працівники міліції проводили слідчі дії».

Володимир Сумаруков зазначив, що 9 грудня в наметовому містечку перебувало близько 300 – 400 чоловік, які говорили про працівників Пенсійного фонду «все, що думали, тут приховувати нічого».

«Але найголовніше – ми просили: навіщо ви знущаєтеся з нас. Якщо ви працівники Пенсійного фонду, то приймайте людей у приміщенні, у кабінетах фонду, не бродіть серед нас, не збурюйте людей. А вони ображаються», – сказав Сумаруков.

За його словами, співробітники міліції пообіцяли «по кожному протоколу порушити справу і накласти мінімальний штраф 170 гривень», але учасники акції відмовилися підписувати протоколи.

Чорнобильці розпочали акцію протесту під стінами обласного управління Пенсійного фонду в Донецьку 15 листопада. Вони вимагають виконання судових рішень про виплату пенсій.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG