Доступність посилання

ТОП новини

Київ врахує рекомендації НАТО – МЗС


Найближчим часом буде презентовано річну національну програму зі співпраці з НАТО на 2012 рік, повідомляють у Міністерстві закордонних справ України.

«Безумовно, коли йдеться про такий дієвий механізм співпраці, як річна національна програма, то вона має вдосконалитися, і МЗС проводить консультації з партнерами з НАТО», – повідомив заступник голови департаменту Євроатлантичного співробітництва, контролю над озброєннями та військово-технічного співробітництва МЗС України Руслан Німчинський

Він наголосив, що останніми місяцями відбулася низка заходів, на яких проводилася оцінка виконання Україною річної національної програми зі співпраці з НАТО в поточному році.

Під час цих зустрічей, за словами Німчинського, експерти альянсу висловлювали рекомендації щодо цього документа, частину яких уже було враховано під час підготовки річної національної програми на 2012 рік.

Після приходу до влади Президента Віктора Януковича Україна заявила про свій позаблоковий статус. При цьому формат співпраці у рамках виконання річних національних програм зі співпраці з альянсом зберігся.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG