Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові мітингують на підтримку Тимошенко


Мітинг на підтримку Тимошенко у Харкові
Мітинг на підтримку Тимошенко у Харкові


У Харкові близько півтисячі людей на майдані Свободи мітингує на підтримку колишнього прем’єра Юлії Тимошенко.

За повідомленням кореспондентки Радіо Свобода, мітинг відбувається під гаслами «Ні – політичним репресіям!» та «Юлі – волю!», його організатором виступила харківська «Батьківщина».За словами організаторів, заявку на проведення мітингу подавали на 13 грудне, оскільки цього дня до Харкова мав приїхати Президент Віктор Янукович: «Батьківщина» планувало у такий спосіб продемонструвати невдоволення судовою системою і передати главі держави свої вимоги. Однак напередодні візит перенесли на 14 грудня.

Також сьогодні у Харкові протестують проти підвищення квартплати: кілька десятків харків’ян взяли участь у театралізованому мітингу. Акція відбулася під будинком міської ради.

Двоє активістів надягли на шию дерев’яне ярмо, їх батогом підганяв третій у масці міського голови Геннадія Кернеса. За словами організаторів, таким чином вони продемонстрували те, як «влада запрягає людей у ярмо і змушує працювати на себе». Активісти передали у мерію підписи 3 тисяч харків’ян проти підвищення тарифів.Харківська влада планує підвищити квартирну плату з 1 січня 2012 року. В середньому вона зросте удвічі.
XS
SM
MD
LG