Доступність посилання

ТОП новини

Путін не піде зі влади, бо ніколи не почує правди?


Володимир Путін, як завжди, невимушено, чітко артикулював свої прості й зрозумілі відповіді. Понад 2 мільйони запитань надійшли в ефірі, який транслювали провідні телеканали й радіостанції. Свою мову Путін щедро пересипав примовками. Слухаючи Путіна, іноземні громадяни, отримали добру мовну практику. Росіяни найбільше питали Путіна про соціальний захист, комунальні послуги та рівень заробітної платні. А він закликав любити Батьківщину й консолідуватися.

Про мітинги, вибори і молодь.

Мітинги – це нормально, якщо все відбувається в рамках закону. Я дивився по телевізору. Молоді люди, активні, чітко формулюють свою позицію. Якщо це результат «режиму Путіна», то це добре.

Щоб «не бити по хвостах», тобто не займатися проблемою лише тоді, коли вона вже є, треба зважати на права меншості і знати чого вони хочуть.

Про фальсифікації

Опозиція завжди буде стверджувати, що вибори нечесні. Але їхня атака направлена проти майбутніх президентських виборів. Я наказав поставити камери на усіх виборчих дільницях Росії. Нехай знімають весь час і нехай усі дивляться, що там відбувається.

Про владу

Я завжди кажу, що мене народ Росії найняв на роботу. Якщо підтримки народу немає, то немає що робити у владі. Я одразу піду, які тільки побачу, що такої підтримки немає. Я ні дня не залишуся у кабінеті. Але те – є ця підтримка чи ні – визначається не в Інтернеті, і не на площах, а на виборах :).

Інтернет

У мене немає часу заглядати в Інтернет. Я і телебачення не дивлюся. Тільки коли їду на роботу, то переглядаю записане.

Контролювати Інтернет технічно складно, а політично неправильно. Якщо владі не подобається те, що відбувається в Інтернет, то треба самій пропонувати в мережі цікаві речі.

Про Росію

Батьківщина – це моє життя.

Наша батьківщина хвора. А від ліжка хворої матері не їдуть.

Росія – це не міст між заходом і сходом, це самодостатня сила, і саме тому вона ініціює створення Євразійського союзу.

Це неправда, що у Росії є тільки вороги. Треба менше лякати своїх сусідів і позбавлятися іміджу імперії.

Я знаю, що реально відбувається в Росії.

Про Європу

Добре там, де нас немає. Повірте мені, я там жив. В Парижі злочинність захльостує. Афроамериканці…

Нас звинувачують, що ми закриті. Та ми такі відкриті, що вже скоро протяг буде. А нам не поспішають двері відкривати. Нам не дають працювати в Європі.

США

Я ж то знаю, як ставляться до їхньої політики так звані союзники! Захотіли й нанесли удар по Афганістану. А союзників запитали?! Хріна з два! І по Іраку те саме…

Геополітика

Ідея однополюсного світу потерпіла поразку. Тепер світ навіть не біполярний, він багатополярний. І ми не збираємося будувати політику таким чином, щоб у нас були лише вороги.

Завдання

Головне завдання – модернізація. Ми створимо 25 мільйонів високотехнологічних робочих місць. Ми не будемо «хом’ячити». По-тихому копіювати технології, ми створимо своє.

Про олігархів

Наше завдання поставити «в стойло» олігархів. Вони самі визнають, що розбагатіли через нечесну приватизацію. Ми їх примусимо платити податки.

Просто все забрати – погано для економіки.
  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

XS
SM
MD
LG