Доступність посилання

ТОП новини

«Справа Кучми» – привід для люстрації (огляд преси)


Київ – За нинішньої влади «питання Кучми» не вирішать. У ситуації, коли Президентом є Янукович, спікером парламенту Литвин, зацікавлена особа в цій справі, справедливого судового розгляду не буде, стверджує експерт газети «День». Він вважає, що нині одна з найбільших проблем в Україні – відсутність справедливого судочинства. «Справа Кучми» є одним із епізодів, який це підтверджує, наголошується в матеріалі «Справа Кучми» – привід для люстрації».

Україна може стати не лише європейською житницею, а й європейським генератором. Як інформує газета «Україна молода», українські компанії активно нарощують обсяги експорту електроенергії до сусідніх країн, хоча іще кілька років тому ці потоки були мізерними. А Європа, у свою чергу, тільки збільшуватиме споживання електроенергії. А економічне зростання, яке неминуче настане після кризи, потребуватиме енергоресурсів, відмінних від політично забарвленого російського газу. Відтак, модернізувавши свої потужності та мережі, Україна матиме змогу забезпечити левову частку цих потреб ЄС, наголошує видання.

Обсяги ринку, в якому працюють ворожки та всілякі маги, сягнув мільярда гривень. Саме ця магічна цифра, на думку журналістів тижневика «Влада грошей», дала старт гострому протистоянню у Верховній Раді, де одні парламентарії намагаються перекрити кисень «потойбічним послугам», а інші – активно захищають цю прибуткову галузь. Йдеться про намір депутатів заборонити рекламу таких послуг в ефірі телерадіокомпаній, оскільки вони, на думку парламентаріїв, негативно впливають на психічне здоров’я українців. Подробиці протистояння «Влада грошей» розповідає в статті «Баба надвоє ворожила».

В Україні завершився перший етап унікального проекту – незалежний аудит продукції виробників і переробників м’яса. Як інформують «Ізвєстія» в Україні», лише п’ять великих підприємств погодилися на перевірку своєї продукції і технологій незалежним експертом під контролем державних органів. Левова частка заводів виявилася не готовою розкрити свої технології виробництва для сторонніх очей. Тож, що вони відправляють на полиці крамниць під виглядом ковбаси і якої вона якості, експерти визначити не змогли. Стаття називається «Їсти не шкідливо».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG