Доступність посилання

ТОП новини

Суд відмовив захисту Тимошенко у відводі судді Сітайло


Апеляційний суд Києва відмовив захисту колишнього прем’єра Юлії Тимошенко у відводі судді Олени Сітайло, яка головує у справі з розгляду скарги на вирок у газовій справі. Відповідне рішення оголосили після перебування колегії суддів у нарадчій кімнаті.

Згідно з рішенням, діагноз Тимошенко не має статусу інформації, обмеженої до доступу. Таким чином, колегія суддів підтримала позицію сторони обвинувачення про відсутність підстав для відводу судді.

Присутні у залі народні депутати зустріли це рішення вигуками «Ганьба!».

Захист колишнього прем’єра заявив про відвід головуючої судді Олени Сітайло через оприлюднення на засіданні суду діагнозу Юлії Тимошенко.

Розгляд скарги Тимошенко триває за її відсутності. Захисник колишнього прем’єра Сергій Власенко заявив, що його підзахисну не доставили на засідання з вини співробітників слідчого ізолятора.

Водночас у Державній пенітенціарній службі повідомили, що «20 грудня Юлія Тимошенко відмовилася самостійно піднятися з ліжка, переміщатися по території установи з подальшим слідуванням до Апеляційного суду Києва, посилаючись на наявність больового синдрому в області поперекового відділу хребта».
XS
SM
MD
LG