Доступність посилання

ТОП новини

Янукович між мінералкою і горілкою


Не надто змістовна прес-конференція президента потішила маніпуляціями довкола мінеральної води (gazeta.ua). За вітчизняною «Моршинською» хитрий Янукович сховав пляшечку імпортної мінералки, яку й вживав.

Ці маніпуляції яскраво свідчать про істинний масштаб глави держави та його оточення. Ну, ніби ж недурні там люди, довкола «лідера». Чому ж у них усе так тупо?!.. Ну, невже не могли, скажімо, перелити оту імпортну мінералку в іншу пляшку?!..

От, якби я був радником Януковича (або радником того, хто має справу безпосередньо з Віктором Федоровчием), то порадив би перелити мінералку в пляшку з-під горілки. Свого часу мені сподобалося як Віктор Федорович хвацько хильнув чарку перед ветеранами. Ветерани, судячи з усього, також були приємно вражені.

Журналісти, звісно, не ветерани. Це менш довірлива аудиторія. Але все одно, глибоко переконаний, що подібні маніпуляції з пляшкою горілки додали б звитяжності образу президента, переконливості словам про те, що він «має дуже мало часу для насолоди» і загадковості репліці «я вам не заздрю», яку він кинув журналістові у відповідь на неприємне запитання.

А так це просто скидалося на дрібне жлобство.
  • Зображення 16x9

    Дмитро Шурхало

    Співпрацюю з Радіо Свобода, був кореcпондентом і редактором (2008–2017), зараз веду програму «Історична Свобода». Спеціалізуюсь на політиці та історії. Народився в 1976 році у Сумах. Закінчив факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка. Працював у газетах «Пост-Поступ», «Київські відомості», «Вечірні вісті», журналі «Власть дєнєг». Автор книжок «Українська якбитологія», «Міфи Другої світової війни» та «Скоропадський, Маннергейм, Врангель: кавалеристи-державники».

XS
SM
MD
LG