Доступність посилання

ТОП новини

Тому що непослідовний? (огляд преси)


Київ – Півгодинна промова на початку прес-конференції Віктора Януковича зводилася до того, що за два роки в Україні «закладений фундамент». А далі, за словами Президента, «потрібен рух вперед». На жаль, як стверджує газета «День», Віктор Янукович не дав чіткої відповіді на жодне запитання від журналістів по суті. Розмови про те, що нинішній владі доводиться «розгрібати» те, що наробили за попередні 20 років інші, – це результат роботи втомлених політтехнологів, а не Адміністрації Президента, зазначає видання. Щодо кадрових питань, то, на думку експерта «Дня», це дуже слизький шлях, на який ступив глава держави. Він обіцяє кадрові зміни, але не робить їх. Якщо політик погрожує когось зняти й цього не робить, тоді або він непослідовний, або не володіє кадровою політикою. На цьому наголошується в публікації «Президент не заздрить журналісту. А чи можна позаздрити Президенту?».

Сьогодні Віктор Янукович повинен оголосити своє рішення стосовно долі нового Митного кодексу, який, як переконують «Економічні відомості», збільшує повноваження митників і посилює тиск на бізнес. Опоненти ухвалення Кодексу стверджують, що в разі ухвалення документа Президентом, його все одно доведеться переписувати. Конкретніше про це йдеться в матеріалі «Час кодексу».

Сьогодні «регіонали» можуть оголосити недовіру БЮТiвському голові Комітету ВР з питань свободи слова Андрієві Шевченку. Цю інформацію підтвердив журналістам газети «Україна молода» і сам Шевченко. За його словами, членiв комітету було попереджено й зорієнтовано на оголошення недовіри голові на найближчому засіданні. Голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, серед іншого, вбачає в кадровій ініціативі регіоналів політичну складову, яка пов’язана з наближенням парламентських виборів.

До Нового року лишилося небагато часу. На допомогу тим, хто вирішив зустріти Рік Дракона на екзотичному узбережжі, «Ізвєстія» в Україні» пропонують рейтинг найпопулярніших і найдешевших пляжних курортів. За інформацією турагенств, за цими категоріями найбільш затребуваними в українців є Туреччина та Єгипет. Серед головних критеріїв такого вибору – простота отримання віз, короткий час перельоту і достатньо розвинута готельна база.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG