Доступність посилання

ТОП новини

Вирок у справі щодо газових контрактів набув чинності – прокурор


Після оголошення рішення Апеляційного суду Києва, який залишив чинним вирок Печерського районного суду Києва колишньому прем’єрові Юлії Тимошенко у справі щодо газових контрактів, рішення набуває чинності. Про це заявила представник державного обвинувачення Лілія Фролова.

«Так, після оголошення рішення набуває чинності», – сказала вона журналістам після оголошення рішення Апеляційного суду.

Лілія Фролова також висловила сумніви щодо того, що Європейський суд із прав людини прийме до розгляду скаргу Юлії Тимошенко, якщо не буде рішення суду касаційної інстанції. «Наскільки я знаю, необхідно спершу пройти всі інстанції в державі. Це буде вже справа Європейського суду, чи прийме він до розгляду», – сказала прокурор.

Печерський районний суд Києва раніше засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році. Суд також заборонив їй протягом 3 років обіймати посади на державній службі та задовольнив позов НАК «Нафтогаз України», згідно з яким колишній прем’єр має відшкодувати збиток компанії в обсязі понад 1,5 мільярда гривень.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG