Доступність посилання

ТОП новини

У ЦВК Росії не прислухаються до недовіри голові


Заклик Ради з прав людини при президенті Росії до голови Центральної виборчої комісії Володимира Чурова піти в відставку не матиме юридичних наслідків, заявили в суботу в російському ЦВК.

У п’ятницю Рада з прав людини при президенті Росії повідомила, що на своєму засіданні, присвяченому порушенням на виборах, висловила Чурову недовіру й запропонувала йому подати в відставку через втрату довіри.

Рада з прав людини також закликала якнайшвидше ухвалити нове виборче законодавство й провести за ним нові дострокові парламентські вибори.

Крім того, рада при президенті Росії наполягає якнайшвидше розглянути повідомлення про порушення в перебігу виборів і притягти до кримінальної відповідальності винних у фальсифікаціях результатів.

Після виборів до Державної думи, нижньої палати російського парламенту, 4 грудня, за офіційними результатами яких прокремлівська партія «Єдина Росія» здобула понад половину місць, багато росіян вважає, що ці результати стали наслідком масових фальсифікацій із підрахунком голосів на користь «партії влади».
XS
SM
MD
LG