Доступність посилання

ТОП новини

МЗС: спрощення візового режиму між Україною та ЄС триватиме


Голова департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин вважає одним із найбільших досягнень української дипломатії 2011 року спрощення процедури отримання шенгенських віз для громадян України і наголошує, що процес лібералізації візового режиму для українців триватиме і надалі. Про це він сказав на підсумковому брифінгу.

Зокрема, за словами Волошина, вже незабаром «буде вдосконалено порядок оформлення віз для представників ЗМІ та визначено чіткі терміни дій багаторазових віз». «Також буде скасовано підвищення збору при оформленні віз у прискореному порядку. Українці, які живуть на значній відстані від місця подання клопотання, щоб отримати візу, можуть за умови сплати подвійного візового збору розраховувати на отримання віз протягом трьох діб. Також буде встановлене обмеження на вартість послуг візових посередників – до 30 євро», – розповів представник МЗС.

Олег Волошин повідомив, що відповідні зміни до діючої угоди про лібералізацію візового режиму між Україною та ЄС внесуть не пізніше весни 2012 року.

Нині консульські установи держав-членів ЄС надають візи для поїздок у Євросоюз згідно з новим візовим кодексом ЄС, який вступив у силу у квітні 2011 року, та згаданою угодою при роботі з громадянами України.
XS
SM
MD
LG