Доступність посилання

ТОП новини
16 Липень 2019, Київ 23:58

«Столиця світу» готується зустріти Новий рік


Нью-Йорк – Сотні тисяч людей готуються у Нью-Йорку до традиційної зустрічі Нового року на площі Таймс-сквер. Якщо сам Нью-Йорк називають «світовою столицею», то цю площу – «перехрестям світу».

Півтора мільйона людей, за попередніми підрахунками, зберуться на площі Таймс-сквер, щоб на власні очі побачити повільне падіння з високої вежі кришталевої кулі, що знаменує прихід Нового року. Цю кулю збирали вручну, з кришталевих 2688 трикутників. У концерті на площі братимуть участь поп-зірки Джастин Бібер і Леді Ґаґа та інші артисти. Церемонію, започатковану понад століття тому, 1907 року, матимуть змогу побачити на своїх телеекранах у реальному часі завдяки трансляції сотні мільйонів глядачів у всьому світі.

Водночас батьки міста приділяють особливу увагу безпеці. За повідомленням шефа нью-йоркської поліції Реймонда Келлі, понад півтори тисячі поліцейських стежитимуть за порядком на площі Таймс-сквер, куди глядачі почнуть збиратися ще надвечір. Не дозволяють проносити рюкзаки та великого розміру сумки. З тротуарів видаляють урни для сміття. Не можна проносити будь-які алкогольні напої. На додаток до відеокамер на кожному кроці, з неба за Таймс-сквер спостерігатимуть поліцейські гелікоптери.

40% мешканців Нью-Йорка народилися за межами США

У натовпі буде чимало гостей міста. На це звернув увагу мер Нью-Йорка Майкл Блумберг.

«Сорок відсотків мешканців Нью-Йорка народилися за межами Америки. Люди, що збираються цього вечора на Таймс-сквер, прибули з кожного міста Америки, з кожної країни світу», – констатував мер найбільшого міста США.

Майкл Блумберг навів також інші статистичні дані, пропагуючи переваги життя у мегаполісі, яким він керує.

«Уперше від 1901 року тривалість життя в Нью-Йорку вища, ніж у цілому по Америці. Отож, якщо ви маєте друзів і рідних, які мешкають деінде, якщо вони переселяться до Нью-Йорка, вони житимуть довше», – стверджував мер.

Популярний телевізійний гуморист Джей Лено зауважив із цього приводу, що ті, хто витримає без шкоди для здоров’я шестигодинний концерт просто неба, враховуючи холодну грудневу погоду, напевно житимуть довше.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG