Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко перед відбуттям у колонію написала про «Різдво ув’язненої»


Колишній прем’єр Юлія Тимошенко вважає, що засудження її справі щодо газових контрактів продемонструвало специфіку політики нинішнього керівництва України. Про це вона написала у статті «Різдво ув’язненої», оприлюдненій для міжнародного об’єднанні газетних публікацій Project Syndicate незадовго до її відбуття у колонію, півтора тижня тому, 23 грудня минулого року.

«Цього Різдва я маю певну втіху, оскільки знаю, що безбожність, нелюдськість та злочинність режиму, що нині править у Києві, світ зрештою побачив у ясному світлі. Його демократичне позерство було викрите, як цинічний політичний театр, його претензії на європейське майбутнє українського народу виявилися брехнею, так само було викрите хижацтво його клептокарії. Зневага режиму до Конституції і верховенства закону нині беззаперечна, і розуміння цього додає сил», – пише Тимошенко.

Вона також називає важливішим те, що «про страждання українського народу стало відомо більшій кількості людей, і ми вже не такі самотні у нашому важкому стані». «Повсякденне гноблення, придушення ЗМІ, а також вимагання хабарів у бізнесу свідчать про мафіозну державу на європейському кордоні. Нині наші європейські друзі вже не можуть заперечувати самовдоволену мерзенність режиму, з яким вони змушені мати справу. І я вдячна цьому Різдву за змогу вірити в те, що демократична Європа не миритиметься з таким станом справ. Українсьці будуть сильними, знаючи, що неодинокі у своїй боротьбі», – мовиться у статті.

30 грудня Юлію Тимошенко доправили у Качанівську колонію Харкова.

11 жовтня Печерський районний суд Києва засудив колишнього прем’єра до 7 років позбавлення волі перевищення влади і службових повноважень під час укладення газових контрактів з Росією у 2009 році.

Апеляційний суд Києва 23 грудня залишив вирок у силі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG