Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2019, Київ 05:10

Власенко каже, що Тимошенко у колонії – в «нестерпних умовах»


Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко, який відвідав колишнього прем’єра у колонії, заявляє, що попри свій стан здоров’я вона не отримує лікування і вже третю добу не може спати. Про це він сказав журналістам у Харкові.

За словами Власенка, у камері, де утримують Тимошенко, цілодобово ведеться відеоспостереження (зокрема, як він розповів, одна з камер встановлена безпосередньо над ліжком колишнього прем’єра), також цілодобово у камері горить світло, через що Юлія Тимошенко «вже третю добу» не може спати.

Також він наголосив, що стан здоров’я колишнього прем’єра не змінився, проте у колонії вона не отримує лікування. «Ніякої медичної допомоги вона не отримує. Їй час від часу просто колють знеболювальне, але в момент його використання у неї з’являються підшкірні крововиливи, причин яких ми не знаємо. Тому ми продовжуватимемо наполягати на проведенні незалежного аналізу крові», – сказав він.

За словами б’ютівця, всі наведені обставини захист спробує долучити до скарги, поданої в Європейський суд із прав людини.

Сергій Власенко також повідомив, що захист Юлії Тимошенко готує позов для оскарження етапування колишнього прем’єра з Києва до Харкова, оскільки вважає такі дії незаконними.

Сьогодні з Юлією Тимошенко у колонії мала зустрітися також її дочка Євгенія. Водночас, як повідомив б’ютівець Андрій Кожем’якін, це зробити не вдалося, оскільки Євгенія Тимошенко має отримати відповідний дозвіл, його оформлять вже найближчим часом.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG