Доступність посилання

ТОП новини

Власенко каже, що Тимошенко у колонії – в «нестерпних умовах»


Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко, який відвідав колишнього прем’єра у колонії, заявляє, що попри свій стан здоров’я вона не отримує лікування і вже третю добу не може спати. Про це він сказав журналістам у Харкові.

За словами Власенка, у камері, де утримують Тимошенко, цілодобово ведеться відеоспостереження (зокрема, як він розповів, одна з камер встановлена безпосередньо над ліжком колишнього прем’єра), також цілодобово у камері горить світло, через що Юлія Тимошенко «вже третю добу» не може спати.

Також він наголосив, що стан здоров’я колишнього прем’єра не змінився, проте у колонії вона не отримує лікування. «Ніякої медичної допомоги вона не отримує. Їй час від часу просто колють знеболювальне, але в момент його використання у неї з’являються підшкірні крововиливи, причин яких ми не знаємо. Тому ми продовжуватимемо наполягати на проведенні незалежного аналізу крові», – сказав він.

За словами б’ютівця, всі наведені обставини захист спробує долучити до скарги, поданої в Європейський суд із прав людини.

Сергій Власенко також повідомив, що захист Юлії Тимошенко готує позов для оскарження етапування колишнього прем’єра з Києва до Харкова, оскільки вважає такі дії незаконними.

Сьогодні з Юлією Тимошенко у колонії мала зустрітися також її дочка Євгенія. Водночас, як повідомив б’ютівець Андрій Кожем’якін, це зробити не вдалося, оскільки Євгенія Тимошенко має отримати відповідний дозвіл, його оформлять вже найближчим часом.
XS
SM
MD
LG