Доступність посилання

ТОП новини

Янукович зачавлює українців у рабство (огляд преси)


Київ – Колись відомий письменник радив по краплині вичавлювати з себе раба. Тепер, стверджує газета «Україна молода», український Президент вдавлює українців у рабство. Видання зауважує, що іноді диктатура настає майже миттєво, як у Чилі. А іноді її наливають невеликими порціями. Приходять до влади цілком демократичним шляхом на виборах, а потім – крап-крап – додають авторитаризму. Так, крапля за краплею, «парламентські тушки» перелилися у флакон нової коаліції. Вірнопідданий Конституційний Суд, а не парламент, як мало б бути за законом, скасував політреформу, подарувавши Януковичу Конституцію з царськими повноваженнями. І далі цей цар-король-государ, як пише «Україна молода», розбудовує «Межигiр’я» до розмiрiв Тадж-Махалу. Інші спостереження й висновки подані в статті «По краплі».

З 1 січня набув чинності закон, який повністю змінив систему спрощеного оподаткування, в країні перестав існувати фіксований податок. Усі підприємці, що працювали з ним, за бажанням можуть перейти на єдиний податок. Тут передбачили чотири групи – залежно від річного обігу, кількості найманих працівників і сфери діяльності. Для кожної групи окремо встановили і ставки податку. Про них докладніше розповідає газета «Факти».

Реформування житлово-комунального господарства набирає обертів. Люди активніше стали створювати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків або житлово-будівельні кооперативи, щоб самостійно вирішувати, на що витрачати квартплату. Про це пише газета «Факти». Водночас недосконалість українських законів іноді призводить до конфліктів між мешканцями і постачальниками води, тепла й енергії. Конкретніше йдеться в рубриці «Ситуація».

Газета «Україна молода» розповідає про «круглі дати» людей, подій та явищ, без яких неможливо уявити нинішні новорічні традиції. Зокрема, видання нагадує, що цього року виповнюється рівно 530 років Григоріанському Календарю. 75-річчя відзначатиме образ неодмінної супутниці Діда Мороза – Снігуроньки. 70 років тому, а якщо бути до букви чесними, то 70 років і чотири дні, керівництво держави вперше звернулося з новорічним привітанням до радянського народу. А 120 років тому друге дихання і хвилю нової популярності казці Гофмана «Лускунчик та Мишачий король», дав балет Петра Чайковського. Прем’єра відбулася в Маріїнському театрі Санкт-Петербурга. Відтоді балет «Лускунчик» не сходить з вершини успіху, зазначає видання.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG