Доступність посилання

ТОП новини

Захист Тимошенко підготував скаргу на її етапування до колонії – Власенко


Захист колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко вже підготував скаргу на її етапування до виправної колонії в Харкові і вже сьогодні-завтра має подати її до Шевченківського районного суду Києва, заявив сьогодні захисник колишнього прем’єра, народний депутат Сергій Власенко.

Крім того, захист також збирається підготувати заяву до Генерального прокурора про вчинення «злочину» працівниками Державної пенітенціарної служби, додав він.

На думку Власенка, рішення перевести Тимошенко до колонії незаконне, бо, за його словами, Шевченківський райсуд постановив тримати її під вартою в Київському слідчому ізоляторі.

Сергій Власенко також висловив здивування тим, що, за повідомленнями, доньці колишнього прем’єра Євгенії Тимошенко дозволили відвідувати матір лише двічі на тиждень, тоді як йому дали постійний дозвіл. За словами Власенка, донька Тимошенко теж є захисником колишнього прем’єра, як і він сам, і мала б отримати такий самий дозвіл на її відвідання. Водночас, сказав він, повідомлення про ці дозволи позитивне.

При цьому він наголосив, що знає про таке рішення слідчого тільки з засобів інформації, але самого дозволу ще не отримав.

Раніше сьогодні слідчий Служби безпеки України в одній зі справ щодо Юлії Тимошенко Микола Грабик, за повідомленнями агентств, заявив, що Євгенія Тимошенко може відвідувати матір у колонії з побаченнями двічі на тиждень, а її захисник Сергій Власенко отримав дозвіл на постійне відвідування.

30 грудня Юлію Тимошенко етапували зі слідчого ізолятора в Києві у Качанівську виправну колонію в Харкові після того, як Апеляційний суд Києва залишив чинним рішення Печерського районного суду Києва, який у жовтні 2011 року засудив колишнього прем’єра до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією в 2009 році.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG