Доступність посилання

ТОП новини

Влада прагне вигідно продати газову трубу (огляд преси)


Київ – Тепла зима 2012-го не знизила градус напруженості, яка нині панує у паливно-енергетичному комплексі України. Провал грудневих перемовин між українськими і російськими очільниками спонукав експертів газети «Україна молода» висловити припущення: українська делегація покинула Білокам’яну, щоб до неї повернутися. Згодом. Скажімо, у січні. І бути вже значно поступливішою у найважливішому для України питанні – здачі росіянам вітчизняної газотранспортної системи. Експерти видання переконані, що чинна влада прагне вигідно продати стратегічний ресурс. А парламент уже готується змінювати закони «під здачу» української газової труби Росії. Стаття називається «Справа на $20 000 000 000».

Поруч з вертолітним майданчиком для Януковича поблизу парламенту з’явиться елітний заклад відпочинку – його креслення уже з’явилися в Інтернеті. Як інформує «Україна молода», об’єкт значно масштабніший, ніж можна було припустити. Будівля передбачає аж 84 приміщення в 4-поверховій будівлі, багато з яких планується використовувати як розважальні заклади. На першому поверсі облаштують паркінг на 156 автівок, на четвертому – два майданчики для вертольотів, усе решта – для розваг, найімовірніше, VIP-персон. Там Віктору Федоровичу, який, за його ж словами, мало відпочиває, скоро таки вдасться відпочити з близькими йому людьми. Адже душі буде де розгулятися: зала кафе – на 217,5 квадратних метри, боулінг – на 290, зала активних ігор – на 722, зала ігрових автоматів – на 307, диско-бар – на 364, є навіть ролердром. Попередня вартість будівництва становить 50 – 60 мільйонів гривень. Гроші, зрозуміло, освоюються бюджетні, зазначає видання.

Якщо хтось з абітурієнтів 2012 року досі не визначився, у якому виші – з технічним ухилом чи гуманітарним - продовжувати навчання, пора вирішувати швидше, зазначає газета «Факти». Адже реєстрація на зовнішнє незалежне тестування розпочалась і триватиме до 20 лютого. Видання інформує, що зареєструватися на всі предмети відразу в абітурієнтів не вийде – цього року вони зможуть пройти тестування максимум з 4 дисциплін. Про особливості цьогорічного незалежного тестування докладніше йдеться в рубриці «Процес пішов».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG