Доступність посилання

ТОП новини

В Україні святкують Різдво


Більшість християн України, православні різних деномінацій і греко-католики, святкують у суботу, 7 січня, Різдво.

Із нагоди одного з найбільших християнських свят керівники української держави і лідери опозиції виступили зі своїми привітаннями.

Зокрема, Президент Віктор Янукович, побажавши всім радісних і веселих свят, побажав, щоб їхні рідні і близькі були здоровими і щасливими, а в кожному домі панували мир, достаток і злагода. Він також побажав «многая і благая літа Україні та Українському народові».

Сам Янукович святкує Різдво у Свято-Успенській Почаївській лаврі на Тернопільщині, яка належить Українській православній церкві (Московського патріархату).

Голова Верховної Ради Володимир Литвин в оприлюдненому в п’ятницю привітанні заявив, що «ця одвічна і велична віха у християнському календарі навертає все нові покоління до головного сенсу та призначення людського буття – жити у добрі, керуватися його законами і творити добро. Він побажав співвітчизникам, щоб їх укріпили в цьому прагненні «незабутні й неповторні миттєвості, дорогі з дитинства спогади, радість, злагода й тепло родин та осель усе те, що пов’язується у наших душах і долях з незгасною зорею народження Сина Божого», а також побажав «несхибного поступу шляхом, визначеним Господніми заповідями».

Прем’єр-міністр Микола Азаров звернувся до своїх прихильників через соціальну мережу Facebook, щоб привітати її користувачів і побажати їм і їхнім родинам миру, добра, щирості і тепла, і також побажав, щоб у їхніх оселях завжди були достаток, затишок і злагода.

А лідер опозиційної партії «Батьківщина», колишня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, як повідомив у п’ятницю сайт партії, передала свої привітання «всім православним» із Різдвом через свою доньку з ув’язнення і подякувала за підтримку. «Різдво Христове дарує всім нам впевненість в тому, що добро обов’язково переможе зло. Я хочу, щоб Господь подарував нам силу в боротьбі за Україну, за кожну людину, за права і можливості всіх українців!» – мовиться, зокрема, в її вітанні.
XS
SM
MD
LG