Доступність посилання

ТОП новини

У Білому домі перестановки


Білл Дейлі іде у відставку з посади глави адміністрації президента США
Глава адміністрації президента США йде у відставку. Білла Дейлі на його посаді замінить Джек Лью, який обіймає посаду директора Управління менеджменту та бюджетної політики Білого дому, оголосив Барак Обама.

За словами президента, Дейлі сам попросив його про відставку кілька днів тому, мотивувавши своє рішення бажанням більше часу проводити з сім’єю.

Людина, що займає пост глави президентської адміністрації, є одним з головних радників президента.

Барак Обама зізнався, що в розмові з Дейлі запитав його про те, чи може він змінити своє рішення. Однак, як зазначають в Білому домі, Дейлі наполіг на своєму, відзначивши, що його відставка буде корисною не тільки для нього самого, а й для президента і Білого дому.

Як повідомляють, Дейлі сам порекомендував президентові Джека Лью на своє місце.

Лью, який працював до цього заступником держсекретаря США Гілларі Клінтон, відомий своїми зв’язками в Конгресі. Він відіграв важливу роль у переговорах про максимальну величину внутрішнього боргу США, які вела в минулому році адміністрація Барака Обами з опозицією в Конгресі.

Дейлі обіймав свою посаду глави адміністрації лише рік. За даними Associated Press, передача справ відбудеться наприкінці місяця.

Президент Обама сказав, що йому нелегко було впоратися з новиною про бажання Дейлі подати у відставку.

«Білл був видатним главою адміністрації в найвідповідальніший рік нашої роботи», – сказав Обама.
XS
SM
MD
LG