Доступність посилання

ТОП новини

Путін висварив ставленика Медведєва


Губернатор Кіровської області Росії Микита Бєлих (праворуч) з президентом Дмитром Медведєвим у 2009-му році
Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін, який має намір повернутися до Кремля на тлі масових протестів, публічно висварив ставленика президента Дмитра Медведєва, відомого ліберальними поглядами, Микиту Бєлих.

У перший робочий день після свят Путін розмовляв з губернаторами по відеозв’язку і висловив невдоволення тим, що замість губернатора Кіровської області Микити Бєлих на екрані з’явився його заступник.

«А де ж Бєлих, де губернатор?» – запитав Путін у кіровського чиновника і, почувши відповідь про відпустку, розсердився.

«Ось бачите, ще з відпустки не вийшов. Сьогодні яке число у нас? 10-те, робочий день. Ви пошліть йому сигнальчик. Нехай закінчує відпочинок, виходить на роботу. Все, рік розпочався, настав час всім працювати».

Путін на цьому не зупинився і, перейшовши до інших тем, ще двічі згадував відпустку кіровського губернатора.

Виходець з ліберальної партії Союз правих сил, Бєлих, якого Медведєв призначив губернатором через півроку після початку виконання своїх повноважень, став єдиним главою регіону, що має за плечима досвід боротьби з правлячою «Єдиною Росією». На грудневих виборах партія Путіна отримала в цій області один з найгірших результатів по всій країні – 34 відсотки при тому, що по всій країні Центрвиборчком нарахував їй 49.

Публічна прочуханка губернатору почалася з того, що прем’єр-міністр Путін, зазирнувши в місцеву газету, заговорив про різке зростання тарифів на гарячу воду в Кірові.

Бєлих в розмові з агентством «Ройтерз» назвав претензії Путіна необгрунтованими.

Що ж до претензії Путіна, то, на думку Бєлих, вони не мають політичного підгрунтя.

«У всіх питаннях люди, як правило, шукають або теорію змови, або теорію бардака. Або якийсь звірячий намір, або хтось щось банально халатно підготував. Я виходжу з того, що це другий варіант», – цитує Бєлих «Ройтерз».
XS
SM
MD
LG