Доступність посилання

ТОП новини

Україна вилетить в газову трубу? (огляд преси)


Київ – Народних депутатів готують до того, що вони мусять натиснути кнопку «за» під час розгляду питання про можливість реструктуризації та здачі в оренду української газотранспортної системи. Про це стверджує газета «Україна молода». Видання пише, що парламент намагається створити видимість опору, ілюзію дискусії й навіть натякнути Москві: «у нас не все так просто». Проте газетярі вважають, що на вищому рівні вже ухвалене остаточне рішення. Заголовок статті «Летимо в трубу?».

Вступна кампанія 2012 року майже не відрізнятиметься від попередньої. Хіба що будуть незначні відмінності. Скажімо, замість тестів з п’яти предметів, котрі школярі могли складати минулого року, нині дозволено складати лише чотири. Це, на думку чиновників з Міносвіти, допоможе абітурієнтам краще визначитися з професією. Що ж до кількості пільговиків, то хоча в освітянському відомстві і хотіли б зменшити їхню кількість, однак їм це не дозволяє законодавство. Більше про особливості вступної кампанії-2012 розповідає газета «Факти» у рубриці «Корисно знати».

Цього року друга хвиля економічної кризи, накривши Європу, може докотитись і до України. Експерти «Ізвєстій» в Україні» прогнозують масові скорочення в багатьох секторах. Першими, на їхню думку, відчують кризу банкіри, страхувальники і будівельники. Під скорочення потраплять представники робітничих спеціальностей низької кваліфікації. Зберегти робочі місця вдасться фахівцям, які погодяться за низьку зарплату виконувати більший об’єм робіт, прогнозують експерти.

Досвід тисяч ошуканих жертв усіляких трастів мав би, на думку дописувача газети «Голос України», застерегти навіть найжадібніших: швидкі гроші тільки у «карткових шахраїв і пацанів з великої дороги». Однак багато хто, як і раніше, ведеться на 30-відсоткові щомісячні виплати, а згодом каються й проклинають тих, хто нагрів на них руки. Особливо прикро, коли люди потерпають від кредитних спілок, які схожі на каси взаємодопомоги. Про те, як законодавчо держава може захистити їхніх вкладників йдеться в матеріалі «Ошуканих вкладників не буде, якщо їх почнуть насторожувати захмарні відсотки».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG