Доступність посилання

ТОП новини

Данія інвестуватиме у високі технології та «зелену» енергетику України


Данія інвестуватиме у розвиток високих технологій та модернізацію сільського господарства України і підтримуватиме українську відновлювальну енергетику. Інвестиції запроваджуватимуть данські урядові програми та приватний капітал. Про це у розмові з Радіо Свобода повідомив Посол Данії в Україні Мікаель Борґ-Гансен.

За його словами, на сьогодні, найбільше інвестицій з Данії отримує Львів.

«У нас ціла група компаній малого і середнього розміру у Львові. Їхній бізнес в Україні – успішний. Ці компанії працюють у традиційних галузях (таких як текстильна промисловість, лісове та сільське господарство), але для свого розвитку використовують сучасні технології та методи управління. Львівські вузи готують кваліфіковані кадри для економіки високих технологій, тож уряд Данії також підтримує розвиток наукових контактів та студентських обмінів між нашими країнами», – наголосив Посол.

1 січня цього року Данія перебрала у Польщі головування в Євросоюзі. Серед головних завдань, які задекларував Копенгаген – подолання фінансової кризи в ЄС, зміцнення валюти євро, розвиток сучасної високотехнологічної та екологічно безпечної економіки, тощо.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG