Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко відмовляється від ЛФК та масажу – заступник комісії МОЗ


Перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моісеєнко заявила сьогодні, що найближчим часом екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко буде займатися лікувальною фізкультурою, а також її робитимуть масаж.

«З нею по суті було погоджене комплексне лікування і було запропоновано, що вона після свят буде займатися лікувальною фізкультурою», – сказала перший заступник міністра.

Водночас, за словами заступниці голова комісії МОЗ із обстеження Тимошенко Галини Сіроштан, екс-прем’єр відмовляється від ЛФК та масажу (не зважаючи на те, що для лікування Тимошенко підібрали найкращих медиків Харківщини), і чекає, коли з нею працюватиме її особистий масажист. Начальник Качанівської колонії Іван Первушкін заявив, що в масажиста Тимошенко нема повного пакету необхідних документів, які б підтверджували його кваліфікацію.

10 січня заступник голови ВО «Батьківщина» Олександр Турчинов повідомив, що 6 січня, після того, як Тимошенко дали вжити невідомі ліки, вона була непритомна понад дві години.

За словами Галини Сіроштан, здоров’я Тимошенко дозволяє продовжувати слідчі дії. На питання кореспондента Радіо Свобода про інцидент із втратою свідомості Тимошенко, Сероштан відповідати відмовилася і послалася на лікарську таємницю.
XS
SM
MD
LG